Результати 2019

«Духові та ударні інструменти» 2019

П’ЯТА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

мідні духові

1 Колос Володимир Валторна Одеса I
2 Мамуляк Ярослав Валторна Одеса Гран-Прі
3 Кордан Володимир Туба Київ I

                                        

ЧЕТВЕРТА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

мідні духові

1 Морозов Даніель Труба Київ II
2 РужицькийВладислав Туба Київ I

                                                                                      

                          

ТРЕТЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

мідні духові

1 Кузін Філіпп Труба    Київ II
2 Корсун   Тимофій Туба Коростень I
3 Петухов Назар Ксилофон Малин II
4

       Демедюк

Олександра

Валторна Малин I

                                                                                        

                                                                                            

    ДРУГА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

мідні духові

1

Равський

Лука-Роман

Труба

Львів II
2 Цибульський Андрій Труба Ірпінь I
3 Бороха Данило Труба Львів III
4 Мошонко Іоакім-Акім тромбон Київ I
5 Фещенко Антон Ксилоримба Київ II
6 Воронков Олексій Ксилоримба Київ II
  Дєдух Юрій Ксилоримба Київ I
7

Іван Дядя

Антон Гуля

Дует

трубачів

Малин

II

                                                                          

                         ПЕРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

                                         мідні духові

1 Голод Юрій Труба Львів I
2 Святій Кирило Труба Львів II
3 Єфимович Тимур Труба Ірпінь II
4 Бабак Валерій Туба Київ I
5 Мельников Матвій Ксилофон Київ I
6 Куриляк Андрій Труба Київ I

                                                                                                                

          

                 «Духові та ударні інструменти» 2019

                                                                                                                          

     ПЕРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

дерев’яні духові

1 Полюхович Олексій     Сопілка Рівне II
2 Череватенко Стефанія   Блокфлейта Київ I
3 Безбородько Лев             Блокфлейта Київ II
4 Калюжний Радіон           Блокфлейта Київ II
5 Мошина Анна                 Блокфлейта Київ III
6 Потапенко   Орина           Флейта Дніпро I
7 Інюхіна Марія                     Флейта Харків I
8 Клімович Веніамін         Кларнет Київ II
9 Муслієнко Євген             Кларнет Київ I
10 Кириченко Юрій           Саксофон Коростишів II
11 Литвинчук Єлизавета   Саксофон Київ II
12 Барканова Варвара         Саксофон Київ I
13

Дует флейт

Потапенкр Орина

Миронов Єгор

Флейти Дніпро I

 

 

ДРУГА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

дерев’яні духові

1 Шумейко Максим Сопілка Рівне I
2 Балабуха Дар’я Флейта Київ II
3 Стецюк Марія Флейта Луцьк II
4 Ставицька Марія Флейта Київ Гран-Прі
5

Кожушок-           Литвинова

Владислава

Гобой Київ II
6 Кондратенко Владислав         Кларнет Малин III
7 Куриляк Ілля                         Кларнет Київ I
8 Мокрик Денис Саксофон Львів I
9

Кожушок-Литвинова Владислава

Малюга Регіна

Тріо «Oboissimo»

Київ III
10

Флейтовий                                                 ансамбль

Колінська Анастасія

Інюхіна Марія

Бауліна Катерина

Шаріфуліна Діана

Башлаєв Євген

  Харків I

                          

«Духові та ударні інструменти» 2019

            

ТРЕТЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

дерев’яні духові

1 Стасишин Тарас                     Флейта Львів II
2 Грубисюк Уляна                       Флейта Київ III
3 Кривовязюк Еміль                   Флейта Луцьк Диплом
4 Драч Юлія                                   Гобой Київ I
5 Малюга   Регіна                               Гобой Київ II
6 Лопоч Микита                         Кларнет Рівне III
7 Поліщук Аліса                       Кларнет Київ Диплом
8 Поліщук Анастасія           Саксофон Біла Церква Диплом
9        

10

       

                  

ЧЕТВЕРТА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

дерев’яні духові

 

1 Захарченко Діана               Флейта Львів I
2 Колінська Анастасія           Флейта Харків II
3 Слабеняк Ірина                        Гобой Чернігів I
4 Ярмолюк Назар                      Кларнет Луцьк I
5 Василенко Данило               Кларнет Луцьк I

                 «Духові та ударні інструменти» 2019

 

П’ЯТА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

      дерев’яні духові

 

1 Васильєва Ольга                         Флейта Одеса II
2 Вівчарук Мирослав                     Флейта Київ I
3 Гудименко Дар’я                         Флейта Львів I
4 Павлів Олег                               Флейта Львів II
5 Мусіна Софія                        Флейта Київ III
6 Юхименко Тарас               Флейта Київ III
7 Палій Михайло                             Кларнет Київ I
8 Булига Стефан                             Кларнет Київ II
9 Качур Соломія                 Кларнет Київ I
10 Гошій Олексій                             Кларнет Київ III
2020  Конкурс "Обрії класики"